За нас

Основана во 2016 година, GoldManCasino.com е основана за да обезбеди квалитетна забава на луѓето кои уживаат во коцкање, давајќи им можност да го сторат тоа во безбедно, забавно, фер, регулирано и сигурно и пријатно можно уживање преку Интернет игри.

GoldManCasino.com's е управувана од ProgressPlay Limited на Soho Office 3A, Complex Water Edge, Улицата Елиа Замит, Св. Julулијанс, Малта. ProgressPlay е компанија со ограничена одговорност регистрирана во Малта (C58305), тоа е лиценциран и регулиран од Организацијата за игри на Малта и работи под Број на лиценца за MGA / B2C / 231/2012 година издадено на 16 април 2013 година; ProgressPlay Limited is licensed and regulated in Great Britain by the Gambling Commission under account number 39335. Gambling can be addictive. Play responsibly.

Одговорен игри

Коцкањето е возбудлив начин да се одмори од реалноста, да се развива и едноставно да се забавува. Колку што сакаме нашите играчи да освојат големи награди и да ги остварат своите соништа, уште поважно ги охрабруваме одговорните игри. За да го промовираме ова, ние им даваме на нашите членови онлајн алатки за да ја контролираат количината на пари што ги користат за да играат. Ние, исто така, строго го спроведуваме игрите за превенција од страна на лица помлади од 18 години, што е нелегално во сите јурисдикции.

Безбедност и приватност

GoldManCasino.com ја користи најновата технологија за криптирање и заштитен wallид со 128-битна безбеден штекер (SSL) за да осигура дека чувствителните податоци се пренесуваат безбедно преку Интернет на нашите заштитени сервери. Преку обработката на кредитни / дебитни картички се ракува со повеќе светски реномирани компании кои се специјализирани за безбедни мрежни трансакции и заштита од измама. GoldManCasino.com исто така им нуди на членовите широк спектар на е-парични услуги. Кликни тука за повеќе информации за нашите достапни начини на плаќање.

Поддршка за клиенти

Our goal is to achieve the highest level of member satisfaction by providing excellent and professional services. We have a knowledgeable and experienced support team available 24/7 to address any questions or concerns you may have. Please do not hesitate to Контактирајте не во секое време преку нашата форма за контакт, е-пошта или разговор во живо ...