Latest Games

Kjo është majorly një lojë e fat dhe ju do të gjeni atë në çdo kazino online. Historia e saj është e gjurmueshme si mbrapa si shekullin e 17, ku ai ishte duke u luajtur në Francë. E saj në ditët e sotme një nga lojës më popullore kazino, dhe mund të arrihen edhe online.

Roulette pay by phone bill

Të tre variacione të lojës janë French, Amerikane dhe evropiane. Evropiane Ruletë paguani me faturën e telefonit është luajtur më shumë se pjesa tjetër e të dy, ane e mbane botes. rregullat bazë janë të ngjashme, Edhe pse ne kemi dallime të vogla. Ju kështu do të udhëhiqen në atë se si evropiane Ruletë paguani me faturën e telefonit është luajtur.

Për online ruletë paguani me faturën e telefonit

Lojra Online janë paguar për ofruesit përmes online shërbimeve financiare, faturat e telefonit të përfshira. Kur ju jeni të vendosur për të luajtur, gjërat e dukshme ose karakteristikat që ju do të përdorin janë topi, timon dhe krupier tosses. Bastet janë bërë në xhep që ju mendoni se topi do të bjerë në rrjetë pas një rrotullim.

Slot Free Play

Kjo Evropian Ruletë paguani me faturën e telefonit i lojës është më e dobishme për lojtarët. Ajo ofron atyre shanse më të larta për të fituar. Xhepat janë me numra nga zero deri 36, duke e bërë atë 37 xhepat me alternuara zi, ngjyra e kuqe dhe jeshile.

Në timon, rendi i xhepat mund të duket të jetë i rastit, por kur ju studioni atë mirë ju do të kuptojë se ata kanë një marrëveshje matematikore rendit.

Marrëveshja është në mënyrë specifike për të përhapur shanset për të fituar në mënyrë të barabartë në të gjitha numrat. Nuk mund të ketë asnjë model të veçantë në rregullimin e numrave në timon. ata, megjithatë, alternativ të përkryer në mes të lartë dhe të ulët, cilat jane 19 - 36 për të lartë dhe 1 - 18 për të ulët, me përjashtim ku 5 fqinjët 10.

Bast Aktuale

Për të filluar lojën ju vendosni patate të skuqura tuaj në seksione të ndryshme të basteve në tryezë. Një lojtar është i lirë të bast deri sa topi është flak nga krupier. Pas numri fitues shpallet, të krupier paguan baste fituese. lojtarët serioze të Evropës Ruletë paguani me faturën e telefonit për të siguruar që ata nuk do të humbim kohë në vendosjen baste e tyre.

Play Now

Bastet janë në dy grupe, të cilat përfshijnë brenda dhe baste Jashtë

bastet brenda - Shanset për të fituar janë më të vogla, por kur ju të fitojë, pagim është më e lartë.

bastet jashtë - Ka shanset më të mira për të fituar këtu, por kur ju fitoni gjykonin këto ndihma janë më të ulëta.

Nuk është një opsion shtesë në ruletë Evropian. Ajo përfaqëson timon dhe kjo është e njohur si hipodrom ose telefononi baste të. Në këtë rast, i vetmi person që mund të vendos baste është krupier kur kërkohet nga një lojtar.

Mësoni më shumë për këtë ndeshje të mahnitshme, dhe më shumë që të kuptoni rregullat më të këndshme do të jetë për të luajtur atë. Bonusi i madh është padyshim fiton që ju do të bëjë.

Popular Games