Latest Games

Rrufeja Gems UK Slots është mundësuar nga NextGen lojrave dhe kjo është një gems-themed game. Ky vend i caktuar është në dispozicion për të luajtur në Desktop, si dhe pajisjet smartphone. Të reels janë krejtësisht transparente dhe në sfond është një skenë natë që i jep lojë një vështrim ëndërr.

The Game Luaj e rrufesë Gurë Kristali në Mbretërinë e Bashkuar Slots

Rrufeja Gems UK Slots është një video slot me pesë lëkundet dhe dhjetë paylines. Për të filluar lojën, ju keni nevojë për të vënë baste tuaj dhe kjo mund të shkojnë nga £ 0.01 në £ 10 për rrotullim. Ju mund të klikoni mbi butonin "Luaj" për të vënë rrotullat në lëvizje dhe "Autoplay" mund të zgjidhen për të mbajtur lëkundet në lëvizje pa asnjë ndërprerje për një numër të caktuar të kohës.

Simboli i egër në këtë UK Slots është një medalion ari e cila mund të zëvendësojë të gjitha simbolet në rrotullën me përjashtim të shpërndaj (i.e. Rrufeja Diamond Storm). Ulje pesë simbole të egra në një linjë pagese ju mund të merrni 500 monedha në total. Simbolet me vlerë të ulët të kësaj loje janë kartat standarde duke luajtur dhe simbolet e me vlerë të lartë janë gems ngjyra të ndryshme, duke përfshirë të kuqe, blu, gjelbër dhe të verdhë.

Wild Ikonë Bonus Feature

Rrufeja Gems UK Slots ka karakteristika të madh bonus për të ofruar për lojtarët. Duke filluar me funksion Wild shtytje e lehtë që mund të jetë shkaktuar rastësisht gjatë lojës bazë. Pasi shkaktoi, ato simbole të egra që nuk ndihmojnë lojtarët me kombinime ulje fitues do të nudged lart e poshtë për të ndihmuar ata tokat kombinime fituese. I njëjti tipar është i zbatueshëm edhe për funksion e lirë Games Në këtë Slots në Mbretërinë e Bashkuar.

Slot Luaj për online falas

Fitore Wild On Rrufeja Gurë Kristali në Mbretërinë e Bashkuar Slots

Wild fiton tipar bonus merr shkaktuar rastësisht në dy ndeshje, të jetë ajo lojë bazë ose të shfaqë pa Lojra. Në këtë funksion, simbolet e egra mund të shtohet në mënyrë të rastësishme në rrotullat në mënyrë që lojtarët mund të marrë kombinimet e garantuar fituese.

Kur ju e tokës deri në tre ose më shumë portal shpërndan kudo në mbështjell, ju do të shkaktonte të shfaqë pa Lojra dhe të shpërblehet me koeficientet aksioneve të 20, 50 ose 2000 herë për 3, 4 ose 5 shpërndan ul përkatësisht. Këtu ju merrni 10 Wilds shtesë shtuar në secili me një totalin e përgjithshëm të 50 Wilds shtesë. Ky funksion mund të retriggered duke e bërë atë një total prej 50 Wilds shtesë shtuar në rrotullat.

Për të përmbledhur

Si reels janë transparente, simbolet (i.e. gems të ndryshme) duket si ata janë lundrues në ekran duke i dhënë asaj një pamje të bukur. Karakteristika Bonus janë tërheqjen kryesore e rrufesë Gurë Kristali në Mbretërinë e Bashkuar Slots që kanë potencial të dhënies fituesit me pagesa të mëdha.

Popular Games