Latest Games

The Finn and the Swirly Spin slots is a video slot by Net Entertainment software. Loja ka projektuar temë e saj në një vend të lumtur të gëzueshme. Sfond në lojë është ajo e një gur. Sfond gjithashtu përbëhet nga peisazhet dhe rainbows. Pjesa unik është mënyra simbolet në lojë lëvizje. Ata lëvizin në lëvizje të labirint. Për të shtuar elementin e fun, ka një Leprechaun në këmbë në pjesën e majtë të ekranit. The Pay by Phone slots can be enjoyed on various casinos which have Net Entertainment as their partner.

Finn and the Swirly Spin join-now

Gameplay e pagës nga lojëra elektronike e telefonit-

Për të filluar lojën, ju keni nevojë për të vendosur kufirin bast. Hapi tjetër është për të vendosur prerje monedhë. Varg i vlerës monedhes është nga 0.01 në 2. pas kësaj, hapi tjetër është për të vendosur numrin e monedhave për linjë. Butoni nivel është përdorur për të vendosur këtë. Pas kësaj, lojtari është i vendosur të gjitha për të klikoni mbi "Spin" button për të aktivizuar rrotullat në lëvizje në të paguani me lojëra elektronike Phone Nëse ju doni të luajnë pandërprerë, ka një "Autoplay" funksion që ju lejon të luajë për një numër të caktuar të vishet pa ndonjë sherr.

Finn and the Swirly Spin slots

Simbolet në paguani me Slots Phone-

Simboli i egër është e përfaqësuar nga një yll të bukur në kërkim të vogël. pa pagesë rrotullime Çelësi është vetëm simbol të cilin nuk mund të zëvendësohet nga të egra. Kur lëkundet vijnë për të pushuar, vlerësimi i fitoreve është bërë. Simbolet atëherë do të fillojë shpërthimet. Duke fituar nëpërmjet simbol të egra do të shkatërrojë simbolet që janë vertikalisht dhe horizontalisht ngjitur me të. Kjo do të krijojë një hapësirë ​​të re për Wilds për të dalë.

Extra Features-

  • Lavë Lair rrotullime falas- Ky tipar është shumë interesante në pagë nga lojëra elektronike e telefonit. Ju mund të mbrojnë 3 lava Lair rrotullime falas, kur ky tipar merr aktivizohet. Gjithashtu, një numër i rastit i simboleve të shkatërruar. Nuk është një egër ngjitet i cili shfaqet si zëvendësim për çelës.
  • Lucky turi rrotullime falas- Ky tipar Awards ju me 4 turi rrotullime falas. Ky funksion mund të jetë shkaktuar nga zhbllokimin 9 çelësat. Me çdo rrotullim të lirë në këtë funksion, një fitore është e garantuar.

Finn and the Swirly Spin join-now

Për të përmbledhur

Finn dhe Pay Swirly By lojëra elektronike telefon është shumë e lehtë dhe e thjeshtë për të luajtur. Varianca në fitimet është gjithashtu medium. Maksimale që lojtarët mund të fitojë në këtë lojë është 420 herë kunji ofruara. megjithatë, në vishet funksion lirë, maksimumi mund të jetë 500 herë Kunjit.

Popular Games